Kategorie

ŁÓŻKO SZPITALNE SERIA THEOS EBT930

ŁÓŻKO SZPITALNE SERIA THEOS EBT930

ŁÓŻKO SZPITALNE SERIA THEOS EBT930

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

ŁÓŻKO SZPITALNE SERIA THEOS EBT930

Zrób zakupy za minimum 300 zł i ciesz się darmową dostawą!

O produkcie

ŁÓŻKO SZPITALNE SERIA THEOS, MODEL EB2930

Czterosekcyjne łóżko szpitalne oparte na kolumnach, z czterosekcyjnymi poręczami bocznymi ze wskaźnikami kąta nachylenia i z panelami kata nachylenia, z elektryczną regulacją wysokości, autokonturu, autoregresji, autoregresji po okręgu i przechyłów wzdłużnych Trendelenburga i anty-Trendelenburga, z systemem przedłużenia leża.

Linia łóżek szpitalnych Theos charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności zarówno dla pacjenta jak i personelu medycznego.

Projekty wyrobów najwyższej klasy włoskich designerów poprzedziły szczegółowe badania, które zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa europejskiego, doprowadziły do stworzenia linii łóżek szpitalnych zapewniających wysoką funkcjonalność z zachowaniem bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego.

Oparte na kolumnach łóżka szpitalne Theos przeznaczone są na oddziały intensywnej opieki medycznej oraz wszędzie tam, gdzie proces rekonwalescencji pacjentów wymaga zastosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Łóżka Theos zapewniają:

  • Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego 
  • Komfort i wygodę pacjentów 
  • Funkcjonalność i ergonomię
  • Nowoczesny design i estetyczny wygląd

Wszystkie elementy stalowe pokryte warstwą lakieru epoksydowanego wyprodukowane zostały z dodatkiem antybakteryjnej substancji Interpon – lidera w dziedzinie pokryć proszkowych. Substancja ta stanowi powłokę zabezpieczającą przed osadzaniem oraz wnikaniem bakterii, wirusów i grzybów, co zwiększa zalety higieniczne i sanitarne łóżek Theos.

Dodatkowym atutem łóżek Theos jest dbałość o zasady ochrony środowiska na etapie produkcji. Elementy lakierowanie nie zawierają lotnych związków organicznych (VOC) oraz metali ciężkich. Pokrycie Interpon jest substancją antypalną i pozwala na recykling 95% odpadów.

Szeroka gama rozwiązań technologicznych, funkcjonalnych oraz akcesoriów łóżek Theos pozwala na ich użytkowanie przez najbardziej wymagających i potrzebujących pacjentów.

Dane techniczne

Model
EB2930
Materiał wierzchni
Interpon
Czas dostawy
8 tygodni